Categories

Filtruj według

Podkategoria
więcej... mniej
Cena
7 1099
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Przełożenia
więcej... mniej

Narzędzia rowerowe

Każdy wielbiciel jazdy na rowerze powinien mieć w swoim przydomowym warsztacie kompletny zestaw narzędzi rowerowych. Liczą się nie tylko urządzenia przeznaczone do zdejmowania czy czyszczenia łańcucha, ale także przyrządy do suportów i centrowania, klucze płaskie czy inne odpowiednie narzędzia rowerowe do naprawy roweru. Warto mieć przy sobie kompletny zestaw, którego elementy znajdziesz w naszym sklepie COLEX.

Jakie narzędzia do roweru znajdziesz w COLEX?

Posiadanie narzędzi rowerowych w warsztacie jest kluczowe dla samodzielnej konserwacji i naprawy roweru, co pozwala utrzymać go własnoręcznie w doskonałej kondycji bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych serwisów. Rozwiązanie to zapewnia niezależność i gotowość do szybkiego reagowania na ewentualne problemy podczas jazdy, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo rowerzysty. Oferujemy zarówno profesjonalne, jak i podstawowe narzędzia rowerowe, które różnią się od profesjonalnych mniejszym zaawansowaniem technicznym.

 • Klucze do centrowania kół – niezbędne do centrowania kół, co przyczynia się do płynnej jazdy.
 • Klucze do suportów – umożliwiają skuteczne i bezpieczne dokręcanie oraz odkręcanie suportów.
 • Narzędzia do łańcuchów – np. szczypce do złączek łańcucha, skuwacz/rozkuwacz do pinów łańcucha - ułatwiają montaż, demontaż i regulację długości łańcucha.
 • Klucz dynamometryczny – pomaga w precyzyjnym dokręcaniu śrub i nakrętek z określoną siłą, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i trwałości elementów roweru.
 • Klucze imbusowe/ampulowe – są to podstawowe narzędzia i niezbędne do obsługi wielu elementów roweru, takich jak kierownica, siodełko czy klamki hamulcowe itd.
 • Klucze rowerowe podręczne (multi-tool) – umożliwiają podstawową obsługę elementów roweru podczas np. wycieczki rowerowej.
 • Przyrządy do czyszczenia – zapewniają utrzymanie roweru oraz elementów mechanicznych w czystości i odpowiedniej kondycji.
 • Ściągacze do korb – narzędzia do demontażu korb zapewniają łatwy dostęp do wkładu suportu.
 • Stojaki serwisowe – ułatwiają utrzymanie roweru w stabilnej pozycji podczas prac konserwacyjnych i naprawczych.
 • Zestawy naprawcze – kompletne zestawy narzędziowe (zazwyczaj zawierające podstawowe narzędzia) umożliwiają szybką i skuteczną naprawę roweru w przypadku drobnych usterek.
 • Łyżki do opon – ułatwiają demontaż i montaż opon, co jest przydatne podczas wymiany dętek czy opon.

Wszystkie profesjonalne narzędzia rowerowe mają decydujący wpływ na sposób obsługi roweru. Zadbaj wraz z nami o wyposażenie swojego przydomowego warsztatu.

Czym cechują się nasze zaawansowane narzędzia rowerowe?

Jako sklep rowerowy COLEX oferujemy narzędzia rowerowe, wyróżniające się niezwykłą trwałością, precyzją wykonania oraz pełną zgodnością realnych parametrów technicznych z deklarowanymi. Wszystkie pojedyncze narzędzia rowerowe i zestawy zostały stworzone z myślą o zapewnieniu niezawodnej obsługi rowerów, oferując użytkownikom solidne produkty, które wytrzymają intensywne użytkowanie