Filtruj według

Cena
2699 62100
Producenci
więcej... mniej
Rok produkcji
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj zawieszenia
więcej... mniej

Rowery MTB męskie

MTB to chyba najbardziej rozpowszechniony w ostatnich latach segment rowerów w naszym kraju, choć nie zawsze użytkowany w trudnym terenie jak by na to wskazywała nazwa Mountain Bike. Popularny dziś góral często używany jest do rekreacji, a nawet do zwykłego przemieszczania się. Uwzględniając oczekiwania klientów oferujemy szeroka gamę rowerów górskich dwóch amerykańskich producentów Trek i Cannondale. Trzon naszej oferty stanowią hardtaile z amortyzowanym przednim widelcem, na kołach 29”, a wśród nich cała seria Trek Marlin i X-Caliber z hitem sprzedażowym X-Caliber 8 . 

Szczególna uwaga należy się jednak dwóm nowym produktom. Pierwszy to aluminiowy Trek Roscoe, rower górski na kole 27,5 +, z oponą o pokaźnych jak na hardtaila rozmiarach 2,8” cala, zapewne zniesie bardzo wymagający teren, a więc spokojnie można zaszeregować go do rowerów typu trail. Choć karbonowy Procaliber ze swoim systemem pochłaniania drgań zwanym ISOSpeed jest już dobrze znany na rynku to na pewno wszystkich ucieszy fakt, że w naszej ofercie pojawiło się jego aluminiowe wcielenie. To modele Procaliber 6, 7 i 8, obowiązkowo z ISOSpeed. 

W ofercie nie może zabraknąć tzw. lekkiego fulla. Trek Top Fuel z zawieszeniem o skoku 100mm znajdzie zastosowanie w jeździe cross country i maratonach z trudniejszymi zjazdami. Pozostaje jeszcze rewelacyjny Fuel EX, który choć został prze nas zaszeregowany w kategorii Enduro (skok zawieszenia 130/130 koło 29” i 140/130 koło 27,5+) to w wersji na większym 29” kole pokusiliśmy się polecić go jako rower trailowy. 

W ofercie Cannondale podstawę stanowi seria hardtail. TRAIL to modele nieco tańsze z zastosowaniem w rekreacji, ale również w początkowej fazie startów w wyścigach cross country i maratonach. Z kolei Cannondale Cujo 1, 2 i 3 z kołami 27,5+ i oponami o przekroju 2,8” gwarantują dużo zabawy w trudniejszych warunkach. No i ostatni sztywniak w ofercie Cannondale FSI z karbonową ramą i charakterystycznym amortyzatorem Lefty, lekki, sztywny, zwinny… po prostu do wygrywania. 

Ofertę rowerów MTB zamykają wyjątkowo lekkie i dobrze podjeżdżające fulle, Cannondale Scalpel SI o skoku 100 mm i Scalpel SE 1 i Scalpel SE2, skok 120/115 mm. Jak sama nazwa wskazuje to narzędzia do specjalnych operacji w terenie.

Życzymy przyjemnego użytkowania.