Categories

Kategorie Bloga

24.08.2014 - GRAND PRIX WIELKOPOLSKI - WAŁCZ

- Kategorie : Colex Racing Team

Ostatnia niedziela to dla części zawodników Colex Racing Teamu start na Grand Prix Wielkopolski w Wałczu. Jak sami zawodnicy mówią, trasa była ciężka (jak na wielkopolskie warunki). Dużo piachu, który mocno wybijał z rytmu, kilka mocnych podjazdów, ale największą trudnością jak zwykle było bardzo mocne tempo od samego startu do mety. Na dystansie MINI, który liczył sobie aż 44 km najlepiej z naszej drużyny pojechał Kuba Kędziora, zajmując 12 miejsce w kategorii M2. Kolejnym był Krzysztof Kowalski (11 miejsce w M4), Mastalerz Paweł zajął 34 miejsce w kategorii M3. Bardzo dobry wyścig pojechała Kinga Styczyńska, która stanęła na drugim stopniu podium! Na dłuższym dystansie, który liczył 66km wystartowało dwóch zawodników: Marek Witkiewicz i Tomek Pawelec. Marek nie dał szans rywalom i zajmując 21 miejsce OPEN wygrał kategorię M5. Tomek niestety nie ukończył z powodów technicznych. A już w przyszłym tygodniu dwa bardzo ważne wyścigi dla naszych zawodników... Lokalny Bike Maraton w Poznaniu oraz kolejny wyścig Uphill na Śnieżkę.