Categories

Kategorie Bloga

COLEX RACING TEAM - TAK BYŁO W ZŁOTYM STOKU

- Kategorie : Colex Racing Team
Prawdziwe MTB! Tak można określić trasę drugiej edycji Powerade Volvo MTB Marathonu w Złotym Stoku. Colex Racing Team pojawił się tam w składzie: Rafał Łukawski, Marcin Urbaniak, Tomek Czerniak i Tomek Pawelec. Wszyscy udaliśmy się na najdłuższy dystans – GIGA. Cała trasa miała koło 2600 m. przewyższeń oraz wiele trudności technicznych. Podjazdy długie, często bardzo sztywne, a zjazdy to kwintesencja prawdziwego MTB. Szczególnie zjazd z góry Borówkowej, który zapadnie nam na długo w pamięci. A jak dojechaliśmy na metę? Na początku trzeba podkreślić GENIALNY wyścig Marcina Urbaniaka (Glona), który ukończył go na 3 pozycji OPEN oraz 2 w kategorii M2! Jest to bardzo dobry wynik, patrząc na to, że na wyścigu, jak na każdej edycji MTB Marathonu, była mocna obstawa. Dalej uplasował się Rafał Łukawski, zajmując 30 miejsce OPEN oraz 4 w kategorii M4. Tomek Pawelec uzyskał 36 miejsce OPEN i 17 w M2, a Tomek Czerniak zajął 46 pozycję OPEN, co dało mu 21 miejsce w kategorii M2. W wyścigu brał udział także Marek Witkiewicz, który wygrał kategorię M6 na dystansie MEGA.
Warte podkreślenia jest też to, że Colex Racing Team zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej na dystansie GIGA.
Po wyścigu czas na analizę i dalsze treningi. Za niecały tydzień kolejne starty!
Relacja: Tomek Pawelec - Colex Racing Team