Serwis i sklep rowerowyOd 1992 roku działamy w branży rowerowej. Nasz sklep rowerowy jest przedstawicielem renomowanych marek rowerów w Poznaniu: Cannondale (USA), Trek (USA), Cervelo (Kanada) oraz Diamant (Niemcy).

Dzięki stałej współpracy z dostawcami krajowymi i zza granicy oferujemy części oraz akcesoria wielu firm uznawanych za najlepsze na świecie w tej branży. Pozwala nam to prezentować bogatą ofertę produktów najwyższej jakości. Od początków istnienia naszej firmy staramy się, by z naszego doświadczenia i wiedzy czerpać mogli przede wszystkim Klienci. Służymy im pomocą zarówno przy doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego, części, akcesoriów i odzieży rowerowej, jak i doradzamy w kwestii sprawnego  utrzymania i eksploatacji rowerów. Profesjonalny serwis z wysoko wykwalifikowaną kadrą jest nieodłącznym  i bardzo ważnym elementem  naszej oferty dlatego zespół kompetentnych i sukcesywnie szkolonych mechaników świadczy w sposób profesjonalny usługi serwisowe w naszym sklepie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem amortyzatorów amerykańskiej firmy Cannondale: Lefty i Faty. Naprawiamy również amortyzatory firm: Rock Shox, Fox, Manitou oraz Suntour. Poprzez to chcemy sprawić, by użytkowanie rowerów i sportowa pasja naszych klientów wiązała się z bezpieczeństwem, ale również z przyjemnością jeżdżenia. Sami preferujemy wszelką rowerową aktywność,  od jazdy rekreacyjnej po ekstremalną. Szerokie spektrum zainteresowań tematyką rowerową regularnie propagujemy wśród naszych Klientów dbając w ten sposób o rozwój społecznej świadomości dotyczącej kultury fizycznej i rekreacji na świeżym powietrzu. Oferowane przez nas rowery chętnie sami poddajemy różnorodnym testom, by później dzielić się naszymi doświadczeniami i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
 
Po produkty z naszej oferty zapraszamy Państwa zarówno do naszego sklepu w Poznaniu, jak i istniejącego na naszej witrynie www.rowery-colex.pl sklepu internetowego