Pedały Look Keo Blade 2 Ti

1 319,00 zł
Brutto

Ilość

Ze względu na duże braki produktów u naszych dostawców i w związku z tym brak możliwości ich uzupełniania w naszym sklepie prosimy o sprawdzanie dostępności przed dokonaniem zakupu.

Produkt dostępny w sklepie stacjonarnym wysyłamy w ciągu 24 h.
Produkt sprowadzany z magazynu zewnętrznego wysyłamy w ciągu 4-7 dni.

Sprawdź dostępność

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Pedały Look Keo Blade 2 Ti

Pedały Look Keo Blade 2 Ti

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Pedały Look Keo Blade 2 Ti

Pedały Look Keo Blade 2 Ti

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Keo Blade2 jest wynikiem wielu godzin pracy inżynierów chcących zoptymalizować wszystkie innowacyjne koncepcje opracowane dla pedałów Blade Carbon. Blade 2 oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo, stabilność, jest jeszcze lżejszy i bardziej wydajny. Karbonowa płytka która zastąpiono klasyczna sprężynę znajduje się wewnątrz karbonowego korpusu celem poprawienia właściwości aerodynamicznych. Dostępne wersje z osia tytanową lub Cromo, z różnymi silami wypięcia 12, 16Nm. 
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności wynika z zastąpienia klasycznej sprężyny karbonowa płytką. Takie rozwiązanie zapewnia łatwiej wyczuwalny moment wpięcia, lepsze trzymanie bloku i większa stabilność. Moment wypięcia w porównaniu z klasyczna sprężyna jest również szybszy i łatwiejszy. To wszystko pozwoliło skonstruować pedał jeszcze bezpieczniejszy i przyjazny dla użytkownika oraz pozwoliło zrezygnować z ustawienia siły wpięcia/wypięcia. Jednakże dla zaspokojenia potrzeb wszystkich użytkowników, Keo Blade2 dostępny jest w dwóch wersjach siły wypięcia: 12Nm która zaspokoi oczekiwania większości użytkowników, 16Nm odpowiednia dla zawodników oczekujących maksymalnego zintegrowania z pedałem. Wszystkie wersje oferują możliwość wymiany płytki na wersje z inna charakterystyka siły. 
Pełna integracja płytki wewnątrz karbonowego korpusu pozwoliła stworzyć najbardziej aerodynamiczny profil jaki mogą posiadać pedały szosowe. Ponadto za poprawę aerodynamiki odpowiada boczna powierzchnia pedałów, posiadająca formę która przypomina kanał dla przepływającego powietrza. 
Kolejna przewaga pedałów Blade2 jest i maksymalna szerokość i powierzchnia podparcia. Wyposażone w płytkę ze stali nierdzewnej o szerokości 68mm dają niezrównana powierzchnie i kontakt bloku z pedałem niezależnie od kąta w jakim się znajduje podczas pedałowania. 
Następnym elementem podnoszącym stabilność i podparcie są prace które zostały przeprowadzanie w zakresie zoptymalizowania kształtu bloku i zapewnienie jego odpowiedniego położenia po wpięciu, niezlatanie od katu w którym się znajduje, w pełnym zakresie pracy jak wykonuje podczas pedałowania. 
Dodatkowa zaleta jest niska waga, która została zredukowana względem poprzedniej wersji. Było to możliwe dzięki nowej, lżejszej osi i materiałowi z jakiego wykonano korpus. 
Szczególna uwagę przy tworzeniu modelu Blade 2 poświęcono niezawodności: korpus wykonano z materiału o wysokiej odporności mechanicznej, powierzchnia podparcia wykonana ze stali nierdzewnej, pogrubiona oś z systemem podwójnego uszczelnienia i system łożyskowania pozwoliły stworzy wyjątkowo trwały i bezpieczny produkt. 
W celu poprawy wydajności, zastosowana nowa oś, która zmniejsza odległość między butem a osią obrotu. System łożyskowania składa się z dwóch łożysk maszynowych oraz jednego igiełkowe, łożyska które wykorzystuje Look są zatwierdzone w specjalnym teście wytrzymałościowym. Polega on na na poddaniu i 2 mln cykli, przy 100 obrotach na minute przy obciążeniu 90kg. Taki test stawia im znacznie wyższe wymagania niż dotychczasowa norma EN14781 i jest odpowiednikiem jazdy sprinterskiej o mocy 1700W w czasie 333 godzin. Ponadto, podwójny system uszczelnienia gwarantuje łożyskom żywotność na wyjątkowo wysokim poziomie. 
Dzięki opcjonalnie dostępnym podkładkom, istnieje możliwość regulacji współczynnika Q-factor w zakresie 53-55mm co podnosi możliwość dopasowania pedałów do indywidualnych preferencji. 

Limitowana edycja pedałów z okazji 30-lecia powstania pierwszej karbonowej ramy Look. 
Zestaw zawiera pedały, dwa rodzaje wymniennych płytek o różnej sile wypięcia (12 i 16Nm) oraz dwie pary skarpet kolarskich najwyższje klasy.

Specyfikacja

Materiał :

Carbon HM

Oś :

Tytanowa

Łożyska :

2 łożyska kulkowe, 1 łożysko igiełkowe

Luz roboczy :

0°, 4,5° lub 9° w zależności od koloru bloków ( czarne, szare, czerwone)

Siła/kąt wypięcia :

Dwa rodzaje płytek, 12 Nm, 16 Nm

Waga :

90g

 

LOOK

Opis

Podkategoria
Pedały

Specyficzne kody

Nowy produkt